غذای شرکتی برای افزایش بهره‌وری و سود

میز غذای شرکتی

تامین غذا برای شرکت، سود و بهره‌وری شما را افزایش می‌دهد. کافیست شما نگاهی به کارمندان خود در وقت نهار بیندازید، آنها یا مشغول آماده شدن برای رفتن به اولین رستوران یا فست‌فود هستند و یا در حال گشت و گذار در انواع نرم‌افزارهای سفارش غذا، و همین کار ساعت‌های مهمی از وقت کارمندان را در روز به خود اختصاص می‌دهد.

اگر شما هم مثل کارمندانتان فراموش کرده باشید تا غذای سالمی را با خود از منزل بیاورید بعد از صرف یک غذای نامناسب، عملکرد شما همانند بقیه کاهش پیدا کرده و کمتر از 30 دقیقه طول می‌کشد که خستگی و کاهش سرعت انگشتانتان را روی کیبورد حس کنید. در واقع اگر بعد از صرف وعده نهار شما توقع افزایش بهره‌وری را داشته اید دیگر نمی‌توانید نه از خودتان و نه از کارمندانتان این انتظار را داشته باشید.

غذای سالم برای افزایش روحیه همکاری

وقتی که کارمندان شما از صرف دست جمعی غذا لذت ببرند، فرصت بزرگی برای همکاری و طوفان فکری بین آنان بوجود می‌آید که بازخورد همه این موارد در نهایت به سازمان شما بازمی‌گردد و ایجاد روابط نزدیک‌تر بین بخش‌های مختلف سازمان، منجر به ایجاد ایده‌های مختلفی خواهد شد.

 

غذای سالم برای افزایش رضایت کارمندان

یک نهار سالم می‌تواند نتایج شگفت انگیزی مانند احساس ارزشمندی و قدردانی را برای کارکنان سازمان بوجود بیاورد. آنها عجله‌ای برای سفارش غذا ندارند، و آرامش خاطری را برای شما به ارمغان می‌آورد که آنها در طول روز بهره‌وری بالاتری دارند و همچنین کارمندان نیز احساس رضایت بیشتری از کارشان دارند، که در نهایت منجر به ماندگاری بیشتر آنها در سازمان می‌شود. نارضایتی از کار بالاترین دلیل کارمندان برای تغییر و جابجایی بین شرکت‌ها است.

 

غذای سالم برای سود بیشتر

مطالعات نشان داده هر 1 واحد سرمایه‌گذاری شرکت برای نهار، 3 واحد افزایش بهره‌وری را به همراه دارد.

نهار سالم = بهره‌وری = سود

یک نهار خوب می‌تواند اتمسفر مثبت و بهتری برای کارکنان بوجود آورد و این مسئله می‌تواند نتایج مستقیم و قابل اندازه گیری را برای شرکت شما به ارمغان آورد.

تصور کنید همانطور که شما به کارکنان خود نگاه می‌کنید در صورت آنان یک نشانه‌ی بزرگی از آرامش دریافت می‌کنید، و همین آرامش به ایمیل‌ها، پروژه‌ها و جلسه‌ها منتقل می‌شود و می‌تواند گرما و نشاط مثبتی را برای محیط شما به ارمغان آورد، همه اینها با یک وعده غذای خوب و سالم بدست می‌آید. و کارمندان شما بجای عجله و اضطراب در هنگام کار از آرامش خوبی برخوردار خواهند بود. دو ساعت بعد محیط کاری شما با ایده‌های جدید در حال پیشروی است.

برگشت به بالا
بااصلات باخیال راحت